Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1175
Stary 04.11.2009, 21:38
Wisła - Legia 2:1

Skład: Pawełek - Alvarez, Jop, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Jirsak, Diaz, Kirm - Małecki, Brożek

Zmiany: Cantoro, Ćwielong, Garguła

Bramki: Paweł Brożek, Łobodziński
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.