kamikaze napisał(a): 
kamikaze napisał(a): 
ad1
strona wczesniej
ad2
pare postow wyzej
edit:
zeby nie rozmywac:
matuszka rassija
http://www.youtube.com/watch?v=P4eFc...layer_embedded
Ostatnio edytowane przez karmel1906 : 04.11.2009 o godz. 20:34.
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić ....
|