Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5532
Stary 04.11.2009, 19:27
Wygraliśmy.

32 głosy ZA, 2 PRZECIW, i 4 WSTRZYMUJĄCE.

Na jakiś czas mamy spokój, bo co do tego że trzeba będzie kolejnych pieniędzy, nikt chyba nie ma wątpliwości.

Gorzej z halą, bo przeszedł projekt budowy w Czyżynach...

http://www.wislasoccer.com/news_item_11124.htm
Ostatnio edytowane przez hunter : 04.11.2009 o godz. 19:34.
Odpowiedz cytując