Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Tomasson
Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2446
Stary 04.11.2009, 19:06
odpowiedz do rafaelo jutro na stronie Wisły powinno pisać o której jest zbiórka. a do Gala raczej w Sosnowcu biletu nie kupisz i nie będzie kibiców gości.
Odpowiedz cytując