Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Tomasson
Member
Od: 11.2007
Offline
#
2446
04.11.2009, 19:06
odpowiedz do rafaelo jutro na stronie Wisły powinno pisać o której jest zbiórka. a do Gala raczej w Sosnowcu biletu nie kupisz i nie będzie kibiców gości.
Tomasson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tomasson
Znajdź inne posty napisane przez Tomasson