Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
PowerWiślak123
Member
Od: 02.2008
Offline
#
5528
04.11.2009, 18:44
Jak byliśmy na górze to przyszedł jeden radny i powiedział, że projekt dopłaty na pewno przejdzie i innej możliwości już nie ma.
"Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie, są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
ROMAN DMOWSKI
PowerWiślak123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PowerWiślak123
Znajdź inne posty napisane przez PowerWiślak123