Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Serafa
Member
Od: 01.2003
Skąd: Besanowo 1212
Offline
#
2442
04.11.2009, 18:32
Witam,
Mam bilet na trybunę krytą. Pytanie.
Czy potrzeba mi jakiejś karty kibica czy wejdę bez problemu?
Dziękuję za odpowiedź
Serafa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Serafa
Znajdź inne posty napisane przez Serafa