Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Serafa
Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Besanowo 1212

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2442
Stary 04.11.2009, 18:32
Witam,

Mam bilet na trybunę krytą. Pytanie.

Czy potrzeba mi jakiejś karty kibica czy wejdę bez problemu?

Dziękuję za odpowiedź
Odpowiedz cytując