Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1938
Stary 04.11.2009, 18:21
No nie żartujcie, że nie zdacie. Przecież na te 30% to jest w stanie napisać średnio rozgarnięty gimnazjalista . Nie ma wyjścia, tylko trzeba siąść do nauki, bo naprawdę to co jest na podstawie, to banał, czyste podstawianie do wzorów, które są w kartach wzorów. Jak trochę posiedzicie, to nie ma siły, żebyście nie zdali
Odpowiedz cytując