No nie żartujcie, że nie zdacie. Przecież na te 30% to jest w stanie napisać średnio rozgarnięty gimnazjalista

. Nie ma wyjścia, tylko trzeba siąść do nauki, bo naprawdę to co jest na podstawie, to banał, czyste podstawianie do wzorów, które są w kartach wzorów. Jak trochę posiedzicie, to nie ma siły, żebyście nie zdali
