Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1165
Stary 04.11.2009, 16:17
Wisła - Legia 3:1

Pawełek - Alvarez, Jop, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Diaz, Jirsak, Kirm - Małecki, Paweł Brożek

Zmiany: Garguła, Ćwielong, Cantoro

Bramki: Paweł Brożek, Małecki, Łobodziński
Ostatnio edytowane przez igortsw : 05.11.2009 o godz. 17:03.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>