|
Wisła - Legia 3:1
Pawełek - Alvarez, Jop, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Diaz, Jirsak, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Zmiany: Garguła, Ćwielong, Cantoro
Bramki: Paweł Brożek, Małecki, Łobodziński
Ostatnio edytowane przez igortsw : 05.11.2009 o godz. 17:03.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|