|
Senior Member
Offline
|
#5521

04.11.2009, 15:35
|
Island napisał(a): 
|
Mam nadzieje ze to nieprawda - jesli tak, to niestety nie wszyscy dorosli do odgrywania roli jaka kibice Wisly moga odgrywac w tym miescie.
|
http://www.wislasoccer.com/news_item_11123.htm
Cytat:
|
[12.35] Portal gazeta.pl, szukając sensacji, przekazał nieprawdziwą informację jakoby obecność kibiców Wisły na obradach Rady Miasta Krakowa miała przerwać jej sesję. Faktem jest, że w trakcie przemówienia wiceprezydenta Krakowa odśpiewano "Jesteśmy dumą tego miasta", ale trwało to może 30 sekund, a potem wszystko wróciło do normy i obrady są kontynuowane bez przerwy.
|
|
|