As napisał(a):

Chodzilo mi o prace za granica uzylem tylko takiej przenosni.
Poprostu dobrze jest poznac inne sposoby na wykonywanie tej samej pracy.
|
ja wiem, poza tym nie wazne jakie ale i tak podroze ksztalca
zeby nie bylo ze off
jakby nie bylo naszemu treneiro trezba dac czas co najmnije do przyszlych pucharow, wtedy bedzie wiadomo na co go tak na prawde stac, (puchary, liga, menedżerka okna zimowe i letnie)