Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2566
Stary 04.11.2009, 15:33
As napisał(a):Wyświetl post
Chodzilo mi o prace za granica uzylem tylko takiej przenosni.
Poprostu dobrze jest poznac inne sposoby na wykonywanie tej samej pracy.
ja wiem, poza tym nie wazne jakie ale i tak podroze ksztalca

zeby nie bylo ze off

jakby nie bylo naszemu treneiro trezba dac czas co najmnije do przyszlych pucharow, wtedy bedzie wiadomo na co go tak na prawde stac, (puchary, liga, menedżerka okna zimowe i letnie)