Wyświetl pojedynczy post
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2318
Stary 04.11.2009, 14:52
Zwolanie zebrania sztabu, to nic innego jak wybranie opcji 'Podpowiedz Sztabu', czy cos takiego.

szprotson, powiem Ci tak, po pierwszym uruchomieniu nowej gry w FM2010 bedzie Ci ciezko przestawic sie na nowy wyglad. To juz nie sa stare FMy, z paskiem bocznym, teraz zamiast tego mamy zakladki/karty, dzieki czemu gra chodzi naprawde mega-szybko, kosztem jednak przyzwyczajenia i na poczatku gry trzeba troche posiedziec, zeby zaprzyjaznic sie z nowym interfejsem

Poza tym, duzo nowych funkcji, od wspomnianych juz spotkan sztabu, narade sztabu przed meczem, poprzez konferencje prasowe po transferach, po mozliwosc rozlozenia kwoty transferu na raty do 48 miesiecy
Odpowiedz cytując