|
Trwa jałowa dyskusja w Radzie Miasta, różne pytania, które nic nie wnoszą do tematu... Głosowanie ma być podobno na zakończenie obrad...
Co do pani Jantos, z dzisiejszego DP (jak ktoś wklejał, to przepraszam, nie moge teraz przegladnac tematu):
Małgorzata Jantos (PO)
Hala widowiskowo-sportowa: TAK
To dobry pomysł. Musimy się przyjrzeć jak zostanie rozłożona spłata kredytu, na jaki okres czasu.
Stadion Wisły: NIE WIEM
Jestem strażnikiem pieniędzy wszystkich mieszkańców Krakowa.
Hala Wisły: TAK
Jeżeli marszałek wywalczył 8 mln euro, to szkoda żeby przepadły.
A także:
Marta Patena (PO)
Hala widowiskowo-sportowa: TAK
Jestem za, ale pytanie o lokalizację i finansowanie - czy akurat z kredytu.
Stadion Wisły: NIE
Czy całe miasto ma finansować hobby nielicznej grupy ludzi?
Hala Wisły: NIE
Jestem przeciwko wydawaniu pieniędzy głównie na igrzyska. Są pilniejsze potrzeby naszego miasta.
|