Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2977
Stary 04.11.2009, 12:21
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
nie wiem jak wy sobie wyobrażacie odpalanie rac przy zamkniętej bryle stadionu ..

ogólnie nie jestem przeciwko tym, bo fajnie efektowanie to wygląda, ale poprostu wtedy jest to nie możliwe
ASSE ma bardzo podobną trybunę do tej waszej wislackiej i odpalają race. Poza tym w Grecji czy Turcji race są odpalane nawet w halach sportowych (w Polsce też zdarzały się takie przypadki, np Lech na Remes Cup ). Więc skoro w hali da radę, to nie widzę problemu ze stadionem, który nie jest w całości domknięty.
Odpowiedz cytując