sevenheaven napisał(a):

nie wiem jak wy sobie wyobrażacie odpalanie rac przy zamkniętej bryle stadionu ..
ogólnie nie jestem przeciwko tym, bo fajnie efektowanie to wygląda, ale poprostu wtedy jest to nie możliwe
|
ASSE ma bardzo podobną trybunę do tej waszej wislackiej i odpalają race. Poza tym w Grecji czy Turcji race są odpalane nawet w halach sportowych

(w Polsce też zdarzały się takie przypadki, np Lech na Remes Cup ). Więc skoro w hali da radę, to nie widzę problemu ze stadionem, który nie jest w całości domknięty.