Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2975
Stary 04.11.2009, 12:11
nie wiem jak wy sobie wyobrażacie odpalanie rac przy zamkniętej bryle stadionu ..

ogólnie nie jestem przeciwko tym, bo fajnie efektowanie to wygląda, ale poprostu wtedy jest to nie możliwe
Odpowiedz cytując