Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
boskijelonek
Junior Member
Od: 07.2007
Skąd: tarnow/krakow
Offline
#
2310
04.11.2009, 12:04
ok ukradłem już.
Ostatnio edytowane przez boskijelonek : 04.11.2009 o godz. 12:12.
boskijelonek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do boskijelonek
Odwiedź stronę domową użytkownika boskijelonek!
Znajdź inne posty napisane przez boskijelonek