Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2309
Stary 04.11.2009, 11:55
Szkoda gadać...jak już kradniesz to chociaż się sam naucz !

Wypakowujesz z jednego parta plik np na pulpit,instalujesz Power Iso lub Daemon Tool i montujesz w nich to co wypakowałeś...
Odpowiedz cytując