|
Wisła Kraków - Legia Waszawa
Skład : Pawełek - Alvarez,Marcelo,Jop,Piotr Brożek - Łobodziński,Diaz,Jirsak,Kirm - Małecki,Paweł Brożek
Zmiany : Garguła,Ćwielong,Cantoro
Wynik : 3:1
Bramki : Paweł Brożek,Małecki,Kirm
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 05.11.2009 o godz. 15:51.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!
|