Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1162
Stary 04.11.2009, 11:37
Wisła Kraków - Legia Waszawa

Skład : Pawełek - Alvarez,Marcelo,Jop,Piotr Brożek - Łobodziński,Diaz,Jirsak,Kirm - Małecki,Paweł Brożek

Zmiany : Garguła,Ćwielong,Cantoro

Wynik : 3:1

Bramki : Paweł Brożek,Małecki,Kirm
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 05.11.2009 o godz. 15:51.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!