Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
1161
04.11.2009, 11:32
Wisła - Legia
Skład: Pawełek - Alvarez, Marcelo, Junior Diaz, Piotr Brożek - Łobodziński, Cantoro, Jirsak, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Zmiany: Boguski, Ćwielong, Garguła
Wynik: 1:0
Bramki: Paweł Brożek
arti