Temat
:
No to zbieramy punkty!! Wszystko o lockerz.com!
Wyświetl pojedynczy post
Robbie92
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: GŚ
Offline
#
79
04.11.2009, 11:29
Żurawek
napisał(a):
Kiedy są te "doładowywania" nagród?
podobno nie beda tego oglaszac z uprzedzeniem tylko podaja komunikat na lockerzu lub wiadomosc na maila przysla
B.Cupiał o Danie Petrescu:
"On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."
Robbie92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Robbie92
Znajdź inne posty napisane przez Robbie92