Cytat:
|
Ja tam wlole Anglie( znaczy sie rodzaj kibicowania)
|
A jaki jest "angielski rodzaj kibicowania"? Podobają Ci się tak bardzo stewardzi "wypraszający" ze stadionu ludzi, którzy wstali z krzesełek? A może podobają Ci się tamtejsze ceny i fakt, że większość dawnych kibiców ogląda mecze swoich drużyna w knajpach, bo nie stać ich na bilety? A może podoba Ci się zupełny brak dopingu jak np. na Emirates Stadium? Pomyślcie, zamiast ślepo powtarzać slogany o angielskim stylu kibicowania rodem z Gazety Wyborczej, bo ten styl umarł już dawno temu.