Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2969
Stary 04.11.2009, 11:00
aa tam .......isz głupoty popatrz choćby kluby Greckie ,Serbskie, Włoskie,Rosyjskie trochę mniej Francuskie tam dalej latają racami ,kartonikami ,zdarza się też że napierdalają się z przeciwnikiem(pomijając to że się nie napierdalaliśmy z koroną) a grają o niebo lepiej niż my
Odpowiedz cytując