|
aa tam .......isz głupoty popatrz choćby kluby Greckie ,Serbskie, Włoskie,Rosyjskie trochę mniej Francuskie tam dalej latają racami ,kartonikami ,zdarza się też że napierdalają się z przeciwnikiem(pomijając to że się nie napierdalaliśmy z koroną) a grają o niebo lepiej niż my
|