|
saklak serio uważasz, że będziemy mieć takie sukcesy sportowe jak kluby angielskie (lub nawet połowę, ćwiartkę) gdy na polskich trybunach będzie 'wzór angielski'?
''Jak chcemy dogonic Europe pilkarsko musimy zmienic i zachowanie na stadionach, bo spokuj na trybunach to wiecej ludzi kupi bilet i przyjdzie mecz ogladnac, wiecej ludzi na stadionach to wiecej kasy od sponsorow za reklamy i kolo sie zamyka.''- Grecja, Turcja, Chorwacja- jakoś tam nie ma wzoru angielskiego a trybuny są pełne. Spójrz nawet na potęgi kibicowskie w Rosji. Te kluby które mają fanatycznych kibiców trzymają się dobrze. A i sukcesy sportowe również mają. Więc sorry, ale w zupełności nie zgadzam się z Twoim poglądem. Już nawet nie wspominam o takim kraju jak Włochy czy Francja(gdzie też sa coraz częściej protesty).
|