Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 04.11.2009, 10:05
Bronex napisał(a):Wyświetl post
A ja bym zagrał takim ustawieniem...

Cebanu

Alvarez-Marcel-Piotrek Brożek
Cantoro-Diaz
Ćwielong-Jirsak-Kirm
Małecki-Paweł Brożek
zagralbys jakbys gral we fife. w rzeczywistosci wdrazenie nowego ustawienia to nie takie hopsiup
Odpowiedz cytując