Wyświetl pojedynczy post
droho
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2965
Stary 04.11.2009, 09:33
Mazan jak zwykle bajki pisze. "Nawet wówczas na stadionie przy Kałuży zjawiało się po kilka tysięcy widzów. Trzeba było iść i tyle. Klub traktowało się jak coś wiecznego, obecność na stadionie była sprawą bezdyskusyjną." Co za .......enie, na ich wieczny klub w 3 lidze przed Comarchem przychodziło ich po kilkaset, w porywach trochę powyżej tysiąca.
Odpowiedz cytując