Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2301
Stary 04.11.2009, 00:10
Kolejny sezon zakończony na 1 miejscu. Królem strzelców został Brozio z 22 golami na koncie a vice królem Żuraw i Biliński(ten ze Śląska)obydwaj po 18 bramek.Za chwile przyjdzie do mnie Glik bo Głowa już ma swoje lata i trzeba go kimś zastąpić
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując