|
brylant u mnie w 1szym sezonie przyszło 5ciu nowych w tym Liberda Gołoś Ekwueme i Pazdan i jakiś kolega Drogby z reprezentacji a 6ciu trafiło na czarnom liste w tym Pawelec Sztyłka Szewczuk Ułatowski i Bilinski a bedą jaja jak odpadne z ŁKSem w1szej rundzie PP mam dwóch bramkarzy obydwaj kontuzjowani a okienko sie zamkneło
|