Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1606
Stary 03.11.2009, 23:08
I weź tu krytykuj Cupiała... Sparta na 5 miesjcu z 5 pkt straty do leadera

Pewnie ten rok będzie jednak na sporym minusie - dodatkowe koszty wynajmu stadionu w Sosnowcu, spadek związany z mniejszą liczbą kibiców na meczu (1tys teraz vs 10-12 tys normalnie) i katastrofa w europejskich pucharach, ale generalnie sytuacja Wisły rysuje się pozytywnie - głównie dzięki pozycji w tabeli i nowemu stadionowi na 32 tys widzów
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując