Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów
Offline
#
1343
03.11.2009, 23:08
No ale goli mniej.. a ja bym powiedział , że na Santiago jednak piłkarze stworzyli lepsze widowisko, no przynajmniej w 2 połowie..
szczepanwislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szczepanwislak
Znajdź inne posty napisane przez szczepanwislak