mcovalski napisał(a):

Uważam tylko że bronią go wyniki.
.
|
Gdyby broniły go wyniki to nie było by ogóle tej dyskusji
W lidze - ok ale wszyscy dobrze wiemy, że liga to tylko pierwszy etap = prawdziwą kasę zarabia się dopiero w etapie drugim czyli pucharach i to też nie jest tak że Cupiał stawia i stawiał niewiadomo jakie wymagania.
Zawsze było bajdurzenie o LM ale trenerzy tak na prawdę byli rozliczani z czego innego - Kasper z Valerengi i Dbilisi ,Engel z Vitorii, Skorża z Levadii.