Wyświetl pojedynczy post
NowaHutaWNH
Senior Member
 
Od: 01.2009
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1355
Stary 03.11.2009, 22:03
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Pogon ma kosę z Sosnowcem jak diabli ... Ale Sosnowiec by sie mógł zasadzić, bo ma z koszernymii kose. I Legia też by mogła(zasadzić sie ;-) . Zresztą kto nie ma z nimi kosy, co?

co do reszty spraw, masz rację ale to akurat żaden argument. My też mamy długą listę.
[CENTER]Towarzystwo Sportowe.
[/CENTER]
Odpowiedz cytując