Pan Jotka napisał(a):

|
Pogon ma kosę z Sosnowcem jak diabli ... Ale Sosnowiec by sie mógł zasadzić, bo ma z koszernymii kose. I Legia też by mogła(zasadzić sie ;-) . Zresztą kto nie ma z nimi kosy, co?
|
Na ich wyjazd to Pogoń FC Jaworzno styknie...albo Ruch FC Zakopane
