Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2296
Stary 03.11.2009, 21:54
Ja $%$^%^ do połowy 2 sezonu byłem liderem by na końcu zawodnicy dali d.. i zajęli 4 miejsce a mistrzem kto? nie Lech nie Legia a Cracovia i to w pierwszym sezonie.Jeżeli zachowam posadkę to będzie przebudowa składu 2-3 nowych piłkarzy.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując