Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kacap
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
12128
03.11.2009, 21:27
Czy w zakładach bukmacherskich Profesjonal ( chyba doszło do fuzji z Betsporting )
http://pl.sportingbet.com/t/eventbro...ventNo=1209256
można obstawiać np 1x ?
Czy tylko 1 / x / 2 ?
kacap
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kacap
Znajdź inne posty napisane przez kacap