mcovalski napisał(a):

|
Z implikacji nr 2 wynik "dobrze" jest dla mnie conajmniej równorzędne z wyrażeniem emocji dotyczącego przyjazdu autobusu na czas.
|
Sukcesem dla nas jest wejście do grupy PE, choćby kosztem przegrania wszystkich w niej meczy. Możesz sobie podmienić "dobrze" na "hurra!", pod warunkiem, że nie będziemy przegrywali więcej niż dwiema bramkami.
Dlaczego to takie ważne? Bez awansu będziemy finansowo na sporym minusie.
mcovalski napisał(a):

|
Czy Ty jesteś mentalnie przygotowany na sukces.
|
Nie. Będę płakał rękaw zastanawiając się, jak znienawidzony Skorża mógł mi to zrobić. Wszyscy przecież wiemy, że nie istnieją racjonalne przesłanki do krytyki naszego trenera i każdy kto wbija mu szpilki w rzeczywistości chce upadku Wisły. Mam nadzieję, że ta odpowiedź Cię satysfakcjonuje.