Wyświetl pojedynczy post
brzydki.brzydal
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków/Tychy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12127
Stary 03.11.2009, 20:52
luc napisał(a):Wyświetl post
MPK niestety odpada, jest autobus 230, ale jeździ raz na 2 godziny:( , więc byłbym 1,5 h przed czasem lub 30 minut po...
Busy do Olkusza jada przez Modlnice. Napisz mi na PW adres gdzie masz to spotkanie, to sprobuje wytlumaczyc jak sie tam dostac.

[+]
Busy odjezdzaja (a przynajmniej odjezdzaly) z Nowego Kleparza. Napewno sa tez takie, ktore odjezdzaja spod galerii krakowskiej.
Ostatnio edytowane przez brzydki.brzydal : 03.11.2009 o godz. 20:58.
Odpowiedz cytując