element napisał(a):

Ale to nas już obchodzić nie powino.
Zrobili jak uważali. A że się na niektórych przejechali to już ich problem i trudno porównywać to z sytuacją w tabeli.
Bo idąc tym tokiem rozumowania Odra Wodzisław ogłosi po zakończeniu sezonu że gdyby im wypaliły transfery to zdobyliby MP.
A gdyby był Murawski... a gdyby był Smuda... a gdyby to i tamto to byśmy zdobyli MP i wygrali LM.
A gdybym ja trafił 6 w totka to wiadomo co
|
Zgadza sie. To nas nie powinno obchodzic, ale tez nie udawajmy, ze te 10 pkt przewagi, to sukces wynikajacy bardziej ze wzrostu jakosci gry Wisly, nizli z degrengolady jak to piszesz "idących na majstra od 856 r. p.n.e.", bo przeciez kazdy widzi jak pyry graja teraz, a jak graly rok temu.
I jeszcze jedno. Ja w zadnym razie nie staram sie przesadnie narzekac, bo suma sumarum jestem z tej rundy zadowolony, a jak jeszcze wygramy z Legia, to bede wrecz przeszczesliwy

Po prostu staram sie zachowac obiektywizm , bo bez tego trudno o przytomna ocene, a co za tym idzie, o wlasciwe dzialania na rzecz progresu rowniez
