Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2547
Stary 03.11.2009, 20:32
element napisał(a):
Smudy nie liczę bo ten chłop ma więcej farta niż rozumu.
To zostaje Murawski i Rengifo (który odesłany został własnie za chujnię jaką pokazywał na boisku więc też trudno go podliczyć ale niech będzie)
Tak więc czy Murawski jest więcej wart niż Zieńczuk, Baszczyński, Singlar, Boguski i Garguła razem wzięci?
(Dodać można Sobola i Głowackiego).
A wystarczy za komentarz to że ów zawodnicy grając w 8 zdołaliby zająć środkowe miejsce w tabeli.
8 klasowych zawodników za których każdy zespół dałby się pociąć jest mniejszą siła rażenia aniżeli jeden MURAWSKI. Niech będzie z Franzem?

Pozostawmy zdrowy rozsądek, bo z idących na majstra od 856 r. p.n.e. odeszedł TYLKO MURAWSKI. I niech będzie ten Smuda.
Tyle ze u nas za Zienczuka czy tez za Baszcza/Singlara pojawili sie nie gorsi pilkarze, a tam Murawskiego i Rengifo nie zastapil nikt sensowny (dodac mozna jeszcze Arbolede). A byli to ich kluczowi kopacze jakby nie bylo.