Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2546
Stary 03.11.2009, 20:25
westersyl napisał(a):Wyświetl post
O czym Ty marzysz, przyjedzie zwykły zespół z ligi Belgijskiej i zdominuje każdą drużynę w polskiej lidze począwszy od fizyczności po technikę. Europa jest nie dla nas.
Marzę osobiście żeby wznieśc się na wyżyny i grać w LM. Skoro Unirea, Białorusini czy Maccabi Hajfa da radę to czemu nie my. Z każdym da się wygrać tylko trzeba chcieć tego i nie bać się. Europa jest dal każdego. Patrząc na Hajfę- nawet dal Żydów.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że niektórym miłość do Skorży odbiera rozum.
Umówmy się - za czasów Cupiał w lidze nigdy nie byliśmy ogórkami, zawsze też mieliśmy świetnych jak na polskie warunki zawodników. Nie ma sensu udawać, że Skorża przyszedł do średniego klubiku ze średnimi piłkarzami i zrobił z niczego sukces, bo nikt rozgarnięty się z tym nie zgodzi.

Nie mamy w tej chwili następcy, ewentualnie Skorża według Bossa zasługuje na kolejną szansę - tak to moim zdaniem należy rozpatrywać. Ale nie oszukujmy się - kolejna kompromitacja w pucharach będzie dla niego ostatnią, na co jego fanom radzę się mentalnie przygotować. Nie chciałbym, żeby kiedykolwiek jeszcze dochodziło do takich szopek jak przy odejściu Kasperczaka, gdzie SKWK musiało dla dobra klubu robić za "tego złego", bo banda obrażonych gówniarzy chciała lżyć właściciela klubu. Na szczęście to nie my zostaliśmy prekursorami walki ruchu kibicowskiego z właścicielem i raczej na tym nie straciliśmy.

Trzecia sprawa to Skorża - menadżer. Napiszę tylko tyle - mam poważne obawy.
.......isz że już wiesz, że się skompromitujemy (piłkarze,trener, klub) !! A mistrza zdobędziemy przynajmniej A Ty jesteś mentalnie przygotowany na awans ? Bo jeżeli nie a Twoja ukochana drużyna nie skompromituję się to co ze sobą zrobisz ?