bridgeburner napisał(a):

Zastanawia mnie czy ja sie może ostatnio w czasie nie przeniosłem
Czy Wisła grając połowe kolejek na wyjeździe a połowe na neutralnym boisku jest:
- liderem tabeli ?
- ma 6 punktów przewagi nad vice-liderem ?
- ma odpowiednio 7 i 10 pkt przewagi nad najgroźniejszymi rywalami ?
- wygrała ostatnio pierwszy raz na wyjeździe z Koroną, rozpoczynając mecz bez 6 podstawowych
zawodników z pierwszej 11 ?
- ma najwiecej strzelonych bramek w lidze ?
- ma najlepszy bilans bramkowy ?
- strzelanie bramek nie zależy od jednego zawodnika Brożka /Zieńczuka tylko rozłożone jest na wielu graczy ?
Owszem, pełni szczęścia na pewno nie ma, za dużo jest przestojów, niedokładności, nieskuteczności, minimalizmu itd
Ale czy naprawde nie zauważacie różnicy w stosunku chociażby do zeszłego sezonu, gdzie każdy mecz wyjazdowy to była mordęga, sporo porażek i remisów a zwycięstwa wymęczone po niewielu akcjach mimo faktu iż Brożek był w znacznie lepszej dyspozycji, dodatkowo strzelał gole w ilościach iście hurtowych ?
|
a teraz weź głęboki oddech i sprawdź
1. które miejsce w Europie ma polska liga i jaka jest jej siła. A w związku z czym gdzie można sobie wsadzić te nasze przewagi w lidze
2. który z ostatnich 10 meczów Wisły można określić jako bardzo dobry i dobry
3. porównaj to jak grała Wisła na początku trenerki Skorży i jak teraz i czy w ogóle jest jakiś progres
to tyle
dla mnie odpowiedzi są miażdżące dla Skroży. Na minus.