Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wisła_forever
Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2436
Stary 03.11.2009, 19:31
Szukam osoby (osób) z okolic Olkusza (do 10 km) która udaje się na mecz własnym samochodem na miejsce do sosnowca lub która zostawia samochód w Krk( i ma miejsce oczywiście), ponieważ nie mam czym wrócić po godzinie 23. Co do kasy możemy się dogadać.
Tel.504634609, gg: 6493071
Odpowiedz cytując