Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5497
Stary 03.11.2009, 19:24
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Markus napisał:


Zapamietajmy to nazwisko ! Niech nigdy żaden wiślak i jego rodzina nie zagłosuje na tego .....
Przed wyborami przykleić temat na kogo nie głosujemy i wpisywac takie nazwiska działające na szkodę Wisły a tym samymi Krakowa. Nie wystarczy tylko nie głosować, trzeba jeszcze odradzać innym !
A jutro wszyscy na Plac Wszystkich Świętych ! I jazda, jazda...







To ten pan?

Grzegorz Stawowy

http://www.bip.krakow.pl/?sub_dok_id=15031

warto go zapamietać
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując