|
Senior Member
Offline
|
#5497

03.11.2009, 19:24
|
Gwiaździsty napisał(a): 
Markus napisał:
Zapamietajmy to nazwisko ! Niech nigdy żaden wiślak i jego rodzina nie zagłosuje na tego .....
Przed wyborami przykleić temat na kogo nie głosujemy i wpisywac takie nazwiska działające na szkodę Wisły a tym samymi Krakowa. Nie wystarczy tylko nie głosować, trzeba jeszcze odradzać innym !
A jutro wszyscy na Plac Wszystkich Świętych ! I jazda, jazda...
|
To ten pan  ?
Grzegorz Stawowy
http://www.bip.krakow.pl/?sub_dok_id=15031
warto go zapamietać
|
|