Charlie_ napisał(a):

No o 11 było troche osób i jakieś pół godziny trzeba było czekać. Jako, że temat o meczu z Legią jest zamknięty to spytam tutaj: Czy ktoś, kto jeździł do Sosnowca samochodem mógłby mi napisać na priv jak najprościej tam dojechać autem i ile mniej więcej taki dojazd zajmuje? Z góry dzięki
|
Najkrócej i najszybciej przez Olkusz. W piątek po południu może być trochę korków ale w około 1,5 powinieneś dojechać. Dla bezpieczeństwa (jakieś nieprzewidziane większe korki) wyjedź o 17.45 i nawet jeśli z parkingu do stadionu będziesz szedł spacerkiem raczej nie ma niebezpieczeństwa, że nie zdążysz
