Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2435
Stary 03.11.2009, 18:48
Charlie_ napisał(a):Wyświetl post
No o 11 było troche osób i jakieś pół godziny trzeba było czekać. Jako, że temat o meczu z Legią jest zamknięty to spytam tutaj: Czy ktoś, kto jeździł do Sosnowca samochodem mógłby mi napisać na priv jak najprościej tam dojechać autem i ile mniej więcej taki dojazd zajmuje? Z góry dzięki
Najkrócej i najszybciej przez Olkusz. W piątek po południu może być trochę korków ale w około 1,5 powinieneś dojechać. Dla bezpieczeństwa (jakieś nieprzewidziane większe korki) wyjedź o 17.45 i nawet jeśli z parkingu do stadionu będziesz szedł spacerkiem raczej nie ma niebezpieczeństwa, że nie zdążysz
Ostatnio edytowane przez Ala1955 : 04.11.2009 o godz. 13:18.
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
Odpowiedz cytując