Wyświetl pojedynczy post
Bufon144
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2288
Stary 03.11.2009, 18:48
Jaka jest dobra taktyka grając Wisła
w 1 sezonie grałem zwykła 4-4-2 i wygrałem Lige
a teraz katastrofa.. po 25 kolejkach 6 miejsce.. chociaż na transfery wydałem np. prawie 30 mln zł... :(
Ostatnio edytowane przez Bufon144 : 03.11.2009 o godz. 19:40.
Odpowiedz cytując