Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2539
Stary 03.11.2009, 18:15
Zastanawia mnie czy ja sie może ostatnio w czasie nie przeniosłem
Czy Wisła grając połowe kolejek na wyjeździe a połowe na neutralnym boisku jest:
- liderem tabeli ?
- ma 6 punktów przewagi nad vice-liderem ?
- ma odpowiednio 7 i 10 pkt przewagi nad najgroźniejszymi rywalami ?
- wygrała ostatnio pierwszy raz na wyjeździe z Koroną, rozpoczynając mecz bez 6 podstawowych
zawodników z pierwszej 11 ?
- ma najwiecej strzelonych bramek w lidze ?
- ma najlepszy bilans bramkowy ?
- strzelanie bramek nie zależy od jednego zawodnika Brożka /Zieńczuka tylko rozłożone jest na wielu graczy ?
Owszem, pełni szczęścia na pewno nie ma, za dużo jest przestojów, niedokładności, nieskuteczności, minimalizmu itd
Ale czy naprawde nie zauważacie różnicy w stosunku chociażby do zeszłego sezonu, gdzie każdy mecz wyjazdowy to była mordęga, sporo porażek i remisów a zwycięstwa wymęczone po niewielu akcjach mimo faktu iż Brożek był w znacznie lepszej dyspozycji, dodatkowo strzelał gole w ilościach iście hurtowych ?