Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
ma7y
Junior Member
Od: 10.2009
Offline
#
2284
03.11.2009, 17:16
Czy udało wam się mieć/zorganizować na stadionie Wisły/lub jakiegokolwiek innego polskiego klubu mecz finału LM/P.UEFA ?
Jeżeli tak to jak wyglądał ten stadion.
ma7y
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ma7y
Znajdź inne posty napisane przez ma7y