Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2283
Stary 03.11.2009, 16:58
No pięknie Udało mi sie wyjść z grupy LM .Po wygranej nad PSV 1:0 jestem na 2 miejscu z 9 pkt pierwszy jest Inter z 12 pkt do rozegrania jeszcze jeden meczyć z Interem
Ostatnio edytowane przez Tylko_Wisła! : 03.11.2009 o godz. 17:03.
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując