cpc napisał(a):

Wislak68 - czas zastanowic sie nad zalozeniem zwiazku zawodowego emerytow
|
Jeśli o mnie chodzi to mam jeszcze trochę czasu

. Jestem być może bardzo naiwny ale mam nadzieję że do momentu kiedy będę musiał ze względu na wiek zrezygnować z pracy będę zabezpieczony na tyle aby mieć w ... nosie wszystkich Tusków i Schetynów.
Umiesz liczyć ? Licz na siebie!
Edycja:
No to "europejczycy" dali do wiwatu. Okazuje się że w imię wolności religijnej nie wolno w szkołach wieszać krzyży

. Bardzo byłbym ciekaw komentarza w tej sprawie naszego dyżurnego eurpejczyka Mareczka.