Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1931
Stary 03.11.2009, 16:46
Proszę was nie mówcie publicznie, ze była łatwa, bo nam dopier*** taką potem, że ni chu**
ponad 40%. Nie mówcie, ze była łatwa, wystarczy, że w tamtym roku powiedzieli, ze mieli łatwą z polskiego i teraz nam wsadzą!
Odpowiedz cytując