Z matury próbnej którą mieliśmy na prośbę dyrektora w naszej szkole, a była wykonana przez chyba OKE miałem 14 %. Teraz liczę na 50%

Szczerze, to jestem bardzo miło zaskoczony poziomem. Jestem humanistą, ale zadania nie były aż takie trudne dla mnie [nie wszystkie

]