Wyświetl pojedynczy post
ArturTS
Junior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Switzerland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1929
Stary 03.11.2009, 16:43
Z matury próbnej którą mieliśmy na prośbę dyrektora w naszej szkole, a była wykonana przez chyba OKE miałem 14 %. Teraz liczę na 50% Szczerze, to jestem bardzo miło zaskoczony poziomem. Jestem humanistą, ale zadania nie były aż takie trudne dla mnie [nie wszystkie ]
Odpowiedz cytując