Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
Misiek570
Senior Member
Od: 10.2009
Skąd: Salwator
Offline
#
1927
03.11.2009, 16:14
Ja tylko pragnę aby głowna matura była na takim poziomie, bo wtedy nie bede sie martwił o wynik.
Misiek570
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Misiek570
Znajdź inne posty napisane przez Misiek570